Atsiliepimai

Ką apie mane, kaip jų vestuvių fotografą, kalba jaunavedžiai. Jeigu pageidaujate gyvų rekomendacijų – kreipkitės, mielai pateiksiu kontaktus.

Labai džiaugiamės prieš savo vestuves atradę Adą. Apie tokį vestuvių fotografą galėjome tik pasvajoti. Bet svajonės pildosi ir mūsų keliai susikirto. Vestuvių nuotraukos FANTASTIŠKOS! Nuotraukose atsispindi tikrasis mūsų gyvenimas, mūsų pomėgiai ir svajonės. Galime tik pagirti už nuotaikos kėlimą, vis kylantį romantikos lygį, laisvės pojūtį, ir begalę naudingų patarimų. Svarbiausia, kad jis tiesiog geras ir nuoširdus žmogus puikiai išmanantis savo darbą.
Indrė ir Edvinas

Nuojauta mūsų neapvylė.. visiškai netikėtai atradę iki šiol negalime atsidžiaugti!! Pirmiausia kas žavi – Ado atsakingumas, požiūris į fiksuojamą akimirką ir nuoširdus bendravimas. Tai fotografas, kuris spinduliuoja pačiomis geriausiomis emocijomis!! Nuo pat pirmo susitikimo su fotografu žinojome, kad viskas bus tobula. Tačiau išvydę savo vestuvių nuotraukas negalėjom atsistebėti, išvydome ženkliai daugiau negu tikėjomės ar galėjome svajoti. Vestuvių dieną Adas buvo nepastebimas, nebuvo pozavimo. Nuotraukos savo tikrumu ir profesionalumu kalba pačios už save. Tai nuostabu!! Nuo šiol Adas – mūsų šeimos fotografas!!
Vilma ir Mantas

Geras fotografas, net per pačią karščiausią vasaros dieną savo darbą atliko puikiai. Malonus detalių ir fotosesijos scenarijaus aptarimas prieš vestuves. Pasiūlytos puikios idėjos fotosesijai. Vestuvių ceremonijos metu nesijautė, kad kažkas  stovi šalia su fotoaparatu ir nurodo ką ir kaip daryti, nors darbas vyko intensyviai. Laisvas, linksmas, imlus pasiūlytoms idėjoms ir pasiūlantis gerų idėjų vestuvių fotografas. Mums labai patiko taip kaip Adas dirba. Kai vartome mūsų vestuvių nuotraukų albumą, visada veide nušvinta šypsena ir su malonumu atsimename šią nuostabią šventę įvykusią mūsų gyvenime 🙂
Erika ir Pranas

Nuostabus fotografas, šiltas ir jaukus. Jokių tuščių pažadų, viskas laiku ir vietoje. Tiek pagalbos niekada nebūčiau tikėjusis. Jau laukiu kada galės fotografuoti ir mūsų krikštynas.
Rita ir Arvydas

Originalus, organiškas ir labai profesionalus darbas, malonus ir paprastas bendravimas bei nuostabios idėjos. Labai džiaugiamės pasirinkę jus, tiesiog mėgavomes fotosesija, o dabar nuotraukomis.
Eglė ir Tomas

Super vestuvių fotografas! Nesam matę gyvesnių ir tikresnių vestuvių nuotraukų 🙂 Fotografas fiksavo mūsų šventės akimirkas, o ne diktavo jos eigą, nebuvo jokių „Smakras žemyn, rankytę ant klubo ir pan…“. Fotografas labai tinka žmonėms, kurie nenori nuobodžiai atsistoję pozuoti dirbtinės šypsenos surakintais žandikauliais, o tiesiog nori švęsti savo šventę ir gauti įamžintas tos šventės akimirkas.
Vakaro metu svečiai net nepastebėjo, kad yra fotografas, nustebo tik gavę nuotraukas su vakaro akimirkomis. Nuotraukos taip pat super kokybės, ryškios, gražios – puikiai atrodo tiek kompiuteryje tiek ir jas atspausdinus.
Rimgailė ir Paulius

Nuostabus fotografas, per vestuves nejautėme, kad jį ir turime, bet čia gerąja prasme 🙂 Galėjome visiškai atsipalaiduoti ir negalvoti, kaip čia atsistoti ar nusišypsoti.
Apie nuotraukų kokybę ir gražumą net nereikia kalbėti. Sulaukėme daug gražių atsiliepimų, tiek kas buvo vestuvėse kaip svečiai, tiek iš kitų draugų. Rekomenduotume drąsiai visiems, kas nori gero fotografo 🙂
Kristina ir Rolandas

Mes su vyru nuoširdžiai esame dėkingi Adui už puikias nuotraukas, visos fotosesijos planavimą.
Gausybė fotografo idėjų fotosesiją padarė labai žaisminga ir gyvybinga 🙂
Tikrai profesionalus ir mylintis savo darbą fotografas.
Pasiryžęs net naktį dirbti su savo klientais 🙂 Ačiūūūū.
Vaida ir Gediminas

Ado paslaugomis likome 100% patenkinti. Nuo vestuvių praėjus jau pusmečiui vis dar neatsigrožime nuotraukomis. Patiko viskas: nuo priešvestuvinės fotosesijos iki gautų savo šventės foto. Labai džiaugėmės ir puikiu bendravimu, ir siūlytomis idėjomis fotosesijoms. Mums niekuo nereikėjo rūpintis, fotografas pasirūpino visomis reikalingomis dekoracijomis, taigi mes galėjome būti tiesiog atsipalaidavę.
Edita ir Paulius

Neteko daug sutikti tokių žmonių, kurie savo nuotaika, darbu bei nusiteikimu nubrauktų visą nerimą prieš tokias svarbias gyvenime akimirkas. Mes buvome nustebę, sužavėti, o galų gale ir labai patenkinti jūsų darbu.
Judita ir Saulius

Labiausiai sužavėjo jaučiama didelė atsakomybė savo darbui. Labai jautėsi ilgametė patirtis, tikrai žinojo, ką daro, nestokojo idėjų ir padarė nuotraukas tada, kada ir pažadėjo. Bendraujant nebuvo jokių delsimų ar nesusipratimų, viskas labai sklandžiai ir rūpestingai! Tikrai nedvejodami rekomeduojame jo paslaugas visiems, vertinantiems kokybę ir visiems, kurie nori savo gražiausias akimirkas prisiminti ryškiomis gyvomis spalvomis ir pagautomis netikėtomis akimirkomis. ADAI, ačiū tau labai!
Lauryna ir Žilvinas

Džiaugiamės suradę Adą! Nuo pirmo parašyto laiško ir vėlesnio susitikimo buvo ramu ir aišku, kad tai buvo geras pasirinkimas. Vestuvių dieną, kartais Ado net nepastebėdavom, o tai ypač svarbu, nes galėjome nesivaržyti, nebuvo nejaukių momentų ar pan.
Buvo lengva susikalbėti tiek prieš vestuves aptariant fotesesijos detales, tiek ir vestuvių dieną kartais net pamiršdavom, kad šalia yra nepažįstamas žmogus.
Rezultatai pranoko net mūsų lūkescius – tiek daug įvairių emocijų užfiksuota! Labai nustebino ypač greitas darbo atlikimas ir žinoma pats pateikimas 🙂
Simona ir Aivaras

Adas – ne tik puikus fotografas, bet ir nuostabus žmogus. Jums svarbią diena jis taps Jūsų draugu. Su juo jums nereiks „atidirbinėti“, tiesiog puikiai praleisite laiką, o netrukus turėsite ir nuostabiausias savo gyvenime nuotraukas.
Nereikia daug žodžių Ado darbui apibūdinti – viską pasako jo nuotraukos.
Puikios idėjos, puiki nuotaika, puikios nuotraukos!
Jolanta ir Antas

Labai džiaugiamės pasirinkę Adą savo vestuvių fotografu, nes:
* fotosesijos buvo ne darbas, o linksmas laiko praleidimas, nuotraukose užfiksuotos pačios tikriausios nenupozuotos emocijos,
* fotofilmukai tokie gražūs, kad žiūrėdami žmonės net ašaras braukia 🙂
* nuotraukas po šventės gavome labai greit, galėjome jomis dalintis dar neišblėsus įspūdžiams,
* Adas labai punktualus, draugiškas, linksmas, turintis daug nenuvalkiotų idėjų, neįkyrus, žodžiu pats geriausias!
Labai rekomenduojam 😉
Toma ir Artūras

Net nežinau nuo ko pradėti – ar nuo originalių gražių nuotraukų, ar nuo atsakingo požiūro į darbą 🙂 Turbūt tai, kad praėjus pusmečiui vis dar neatsižiūriu žiūrėdama į nuotraukas pasako daug!
Ir nors visą dieną pliaupė lietus – nuotaika buvo puiki, pavyko atsipalaiduoti prieš nepastebimą fotografą, kuris kantriai su mumis klampojo po pažliugusias pievas 🙂 Dėkojame!
Vaiva ir Tomas

Atradus interneto platybėse Ado nuotraukas iš karto patraukė nuotraukų linksmumas, originalumas ir lengvumas. Patiko filosofija aprašyta finansų ir terminų dalyje (nuotraukų sulaukėme gera savaite anksčiau nei tikėjomės).
Po pirmo susitikimo nebeliko jokių abejonių, užplūdo ramybė ir visiškas pasitikėjimas.
Objektyvūs, geri patarimai planuojant ir vestuvių dieną jausmas, kad „nedirbi“ nuotraukoms – tokia rekomendacija būtų mūsų draugams.
Laimingi ir patenkinti galutiniu rezultatu.
Alvyda ir Rolandas

Norėtume padėkoti už nuostabias nuotraukas! Tai yra daugiau nei nuotraukos, tai jausmai, nuotaika, įspūdžiai ir išgyvenimai.. Ačiū už kokybišką darbą, malonų bendravimą ir labai originalias idėjas!
Daiva ir Marius

Fotografas nuostabus, pilnas nuostabių idėjų. Nebuvo nei vienos akimirkos pagalvoti, kad suklydom su pasirinkimu. Adas nuoširdus, linksmas, taip pat labai atsakingai ir kruopščiai dirba savo darbą.
Kaina puikiai atitinka kokybę. Šį fotografą jau rekomenduojam ir rekomenduosim.
Sakom AČIŪ ADAI LABAI LABAI.
Joana ir Vidas

Džiaugiamės, jog mūsų šventę įamžino Adas! Tai puikus, nepastebimas, kupinas idėjų ir energijos fotografas.
Nuotraukos puikiai atspindi kurtos šventės dvasią, mūsų nuotaiką ir jausmus. Jos gyvos, išraiškingos, orginalios – tiesiog kitokios vestuvių nuotraukos.
Esame labai patenkinti 🙂
Agnė ir Saulius

Likome patenkinti Ado darbu. Fotografo darbo stilius sutapo su mūsų lūkesčiais. Nenorėjome daug pozuoti ir skirti tam pusės mūsų šventės laiko, Adas į tai tikrai atsižvelgė ir nevargino nei mūsų, nei svečių ilgomis fotosesijomis. Patiko, kad turėjo idėjų ir pasiūlymų tiek priešvestuvinei fotosesijai, tiek pačioms vestuvėms, visada stengėsi atsižvelgti į mūsų nuomonę. Ačiū už profesionaliai užfiksuotas gražias akimirkas!
Jurga ir Martynas

Neabejotinai, geras fotografas prisideda prie puikios šventės!
Kas patiko, kad nebuvo reikalavimo pozuoti, o viskas vyko natūraliai.
Praleistas laikas fotografuojantis neprailgo, o pamačius rezultatą – nebeliko abejonių dėl pasirinkto fotografo.
So, You are the best!
Darius ir Jurgita

Labai šaunus fotografas, kupinas tiek crazy, tiek romantiškų idėjų, bet ne per daug įkyrus;)) Dirba sparčiai ir organizuotai. Labai gražios nuotraukos, turinčios savo dvasią.. 🙂 Kai žiūri, jautiesi, taip, tarsi dalyvautum 🙂
Ramunė ir Evaldas

Ado darbu esame labai, labai patenkinti 🙂 Fotografavimas nei kiek nenuvargino, daugeliu atveju fotografo iš viso net nematėme – kas labai svarbu, jei nori tikrai natūralių reportažinių nuotraukų. Taip pat labai gerai, kad iš anksto aptarėme maršrutus, vietas, sukūrėm ir planą B, jei labai lytų ir pan. Sulaukėm puikių idėjų iš Ado, bet nebuvo ignoruojami ir mūsų pačių norai. Atitinkamai galėjom ramiai, atsipalaidavę mėgautis švente 🙂 Manau kreipsimės ir kitomis progomis 🙂
Lina ir Rytis

Likome labai patenkinti Ado darbu, gavome geras ir kokybiškas nuotraukas už priimtiną kainą. Patiko pagautos akimirkos nuotaikos, žvilgsniai, šypsenos. Fotografas dar turi būti ir psichologas, todėl esame labai patenkinti, jog Adas primygtinai nesustatė pozavimui, ieškojo kadrų mūsų šventės eigoje, todėl tikrai galime pasakyti, kad fotografuotis mums nebuvo sunkus darbas. Rekomenduojame.
Severija ir Kęstutis

Darbas atliktas be priekaištų! Tiek nuotraukų kokybė, tiek visa fotosesija.
Buvo tikrai be galo malonu dirbti su Adu. Patikimas, malonus ir kupinas idėjų fotografas. Pasirūpins jūsų idėjų įgyvendinimu, taip palengvindamas ir taip įtemptą priešvestuvinį maratoną. Pati fotosesija buvo tiek maloni, jog visai norėčiau pakartoti dar kartelį ;D tik su tuo pačiu vyru ;D
Gintarė ir Laimis

Pirmą kartą pabendravus su Adu ir pamačius jo atliktų darbų pavyzdžius iš karto pasirinkome jį savo vestuvių fotografu. Kodėl? Sužavėjo Ado paprastumas ir idėjų originalumas!
Pasirinkome pilną paslaugų komplektą – vestuvių fotografavimą su priešvestuvine fotosesija. Greitai gavome ilgą idėjų sąrašą, iš kurių buvo labai lengva išsirinkti patinkančias. Love story fotosesija buvo labai linksma, orginali… Filmukas su muzika įtikina, kad tai yra tikra susipažinimo istorija.
Fotografuojant vestuves patiko Ado sugebėjimas būti nematomu. Nesijautė jokios įtampos prieš objektyvą. Dėl to nuotraukose matosi tikros emocijos, nesuvaidintos. Nuotraukų kokybė super – ryškios, išraiškingos, originalios. Jeigu norite kad jūsų vestuvių nuotraukos būtų tiesiog kitokios – rinkitės Adą!
Asta ir Justinas

Lengvai radome bendrą kalbą dėl to, kokios turėtų būti mūsų nuotraukos.
Labai pagelbėjo profesionalūs patarimai dėl fotografavimosi vietų, „pozavimo“ ir kitų dalykų. Taip pat džiaugiamės, kad pavyko lengvai įgyvendinti suplanuotą scenarijų. Nuotraukos pranoko mūsų lūkesčius – iš esmės gavome viską, ko norėjome. Nuotraukos yra tikros, jokių fake’ų ar dirbtinumų. Tiesiog viskas taip, kaip ir buvo, nieko nei pridėsi, nei atimsi.
Taip pat patiko ir nuotaika, kuri vyravo visos dienos metu – pajuokavimai, jokios įtampos. Tiesiog švęsk, džiaukis, o po to žiūrėk nuostabiai užfiksuotas akimirkas 🙂
Galbūt vienintelis mažas trūkumas – norėtųsi daugiau nuotraukų su artimaisiais ir šventės dalyviais. Norisi po vestuvių padovanoti jiems kažką atminimui, bet galima pasiūlyt tik savo nuotraukas 🙂
Simona ir Vykintas

Adą mes išsirinkome pagal žmonių rekomendacijas, prieš tai dar peržiūrėję jo anksčiau darytas nuotraukas interneto puslapyje. Mums jos labai patiko 🙂
Labai patiko, kad žmogus yra jaunas, imlus naujovėms, greitai prisitaiko prie pakitusių sąlygų, turi idėjų ką ir kaip padaryti, kad pasiekti kuo geresnį rezultatą.
Mūsų manymu, didžiulis pliusas yra, kad Adas stengėsi pagauti natūralias mūsų pozas bei veido išraiškas, daug kartų sakė, kad elkitės lyg manęs nebūtų. Tokios nuotraukos atrodo žymiai gražiau nei tokios, kur reikėtų sustojus pozuoti, nejudėti, ir neduok Dieve ranką ne taip ar ne ten laikysi 😀
Apibendrinus, likome labai patenkinti paslaugomis bei nuotraukomis. Rekomenduojame drąsiai visiems 😉
Alina ir Karolis

Profesionaliai atlieka savo darbą – nesiblaško, greit prisitaiko prie situacijos, kartais atrodo lyg jo nebūtų. Puikiai atliko viską ką buvom sutarę ir netgi daugiau. Nepateikė jokių netikėtų, nemalonių „siurprizų“. Padėjo jau nuo pat pradžių – pateikė puikių idėjų vestuvinės fotosesijos vietoms.
Nuotraukos įvairios ir nenuobodžios, jose puikiai įamžintos mūsų nuotaikos. Juk taip ilgai lauki, o „ta diena“ taip greit pralekia – lyg akimirka. Viskas ko neatsimeni dėl jaudulio – primena Ado užfiksuoti kadrai.
Mūsų norus įgyvendino – rekomenduojame ir kitiems.
Kristina ir Donatas

Puikuma!!! Minimum įsikišimo – maksimum rezultato! Neįkyrus, turintis jumoro jausmą, nenuobodus, greit pagauna kampą. Paprašius padaryti 100%, padarys 110%! Daugeliui būsimų jaunavedžių nuoširdžiai rekomenduojam Adą. Draugams irgi 🙂
Aurelijus ir Kristina

Ar norite, jog jūsų vestuvės būtų tikrai įsimintinos?