Fotografas Adas Vasiliauskas

Profesionalus fotografas Adas

Sveiki, mano vardas Adas ir aš esu profesionalus fotografas. Vestuves fotografuoju jau daugiau nei penkiolika metų. Per tą laiką teko sudalyvauti daugiau nei 250. Nuo didžiausių megavestuvių iki tokių, kuriose dalyvavo tik du svarbiausi žmonės – jaunieji. Per tiek laiko esu patyręs gausybę smagių akimirkų ir įgijęs daug neįkainojamos patirties. Į kiekvienas vestuves įsitraukiu pilnai ir dedu visas pastangas, kad pagauti akimirkas, užfiksuoti tas nuostabias vestuvių dienos emocijas ir padaryti tai kuo originaliau. Juk vestuvių fotografavimas nėra tik mygtuko spaudymas ir žinojimas per kurias duris jaunieji išeis iš bažnyčios. Per metus sukaupiau pakankamai patirties, kad kartais ja tenka pasidalinti ir plačiau >>.

Nestandartinis fotografas

Žmonės sako, jog aš esu nestandartinis fotografas, mano nuotraukos ne tokios kaip kitų. Ir aš suprantu kodėl. Nesu tas, kuris prispragsi tūkstantį vienodų kadrų atsibodusiose vestuvių foto vietose. Su savo klientais aš susipažįstu gerokai prieš šventę, stengiuosi suprasti jų charakterį, ką jie mėgsta, o ko galbūt nelabai, aptarti kokias emocijos jaunieji nori užfiksuoti nuotraukose. Man patinka sugalvoti konkrečias idėjas konkretiems žmonėms ir dažnai dauguma idėjų būna linksmos ir nestandartinės, taip galiu būti tikras, kad tai bus unikali vestuvių fotosesija, po kurios bus ne tik gausybė gražių nuotraukų, bet ir gerai praleistas laikas. Juk fotografuotis yra ne darbas, o malonus užsiėmimas. Kai tinkamai pasiruoši 🙂 O ruošiuosi aš tikrai atsakingai. Čia galite perskaityti >> ką galvoja žmonės, kurie patikėjo man nufotografuoti jų vestuves.

Atviras žmogus

Jei mūsų požiūriai į vestuvių fotografiją sutampa, mielai lauksiu jūsų laiško ar skambučio. Susisiekite su manimi ir aptarime ko norite Jūs. Vasaros datos įprastai būna užsakomos gerokai iš anksčiau, tad brūkštelkit man laišką jau dabar >> Rezervavimas vyksta pagal labai paprastą taisyklę – kas pirmesnis tas gudresnis.

O čia keli kadrai kaip aš atrodau iš šalies, kai dalyvauju vestuvėse:

Ar norite, jog jūsų vestuvės būtų tikrai įsimintinos?