Fotografas vestuvėms Šiauliuose

Kaip jūs manot ar dažnai būsimi jaunavedžiai renkasi vestuvių fotografą pagal tai kur jis gyvena? Turiu omenyje ar būtinai fotografas turi gyventi Šiauliuose, jog jaunieji jį pasirinktų kaip geriausią kandidatą, galintį geriausiai užfiksuoti vestuves. Tikiu, jog tokių atvejų tikrai yra, juolab, kai vestuvių fotografu pasirenkamas gerai pažįstamas ar artimų žmonių labai rekomenduotas profesionalas. Kartais nutinka ir taip, prižadėkit, jog niekad taip nedarysit, kai fotografas pasirenkamas pagal geras rekomendacijas ir net nepasižiūrimi jo darbo pavyzdžiai. Arba su juo niekas net nepasikalba ir nežino koks jo charakteris. O juk vestuvių dieną su fotografu jaunieji praleidžia labai daug laiko, tad būtų smagu, ką čia smagu, reikia, jog nors kažkiek sutaptų humoro jausmas ir požiūris į gyvenimą. Ir į vestuvių nuotraukas. Nenoriu kategoriškai teigti, jog pirmą kartą matomas žmogus iškart turėtų būti nurašomas, bet šansų gan daug. O pakalbėti video chatu ar tiesiog susiskambinti, paprašyti pažiūrėti pavyzdinių vestuvių nuotraukų yra taip nesudėtinga.

Žemiau galite peržiūrėti keliasdešimt atrinktų nuotraukų iš mano fotografuotų vestuvių pačiuose Šiauliuose ir jų apylinkėse, taip pat gamtoje aplink, jeigu gerai atsimenu pavadinimą – ant Salduvės kalno. fotografas vestuvėms Šiauliuose gali atsidurti greitai ir patogiai 🙂

Tad rinkdamiesi fotografą savo vestuvėms neapsiribokite jo gyvenamąja vieta, o daugiau dėmesio skirkite jo darbų pavyzdžiams bei stiliui. Labai svarbu, kad vestuvių nuotraukų nuotaika ir išvaizda tiktų jums, nes tik tokiu atveju galima tikėtis, jog ir jūsų vestuvių nuotraukos bus panašiai smagios, o fotografuotis bus ne kančia ar sunkus darbas, o gerai praleistas laikas.