Fotografas vestuvėms Klaipėdoje

Klaipėda vienu aspektu visuomet laimi prieš kitus Lietuvos miestus, manau nesunkiai atspėsite kuo – ji turi jūrą! Ir to niekaip negalima atimti 🙂 Fotografas, fotografuodamas vestuves Klaipėdoje, be jokios abejonės įtrauks jūrą, pajūrį ar bent jau smėlio kopas, į savo siūlomą dienos maršrutą. Žinoma, Klaipėdos senamiestyje taip pat yra gausybė gražių vietų, kurias galima aplankyti ir sukurti įdomias nuotraukas.

Kalbėdami su vestuvių fotografu prieš vestuves būtinai aptarkite kokios miesto vietos jums patinka, kas jus traukia gamtoje aplink Klaipėdą bei pajūryje. Galbūt pliaže jūs būnate kiekvieną dieną ir per vestuves labiau norėtumėt vaikščioti asfaltu, o ne smėliu. O gal kaip tik vestuves planuojate Klaipėdoje, nes negalite ramiai gyventi be jūros ir norisi žavingai linksmų nuotraukų žengiant auksiniu smėliu. Neslėpkite to ir fotografas sugalvos patį geriausią maršrutą, kuris atspindės jūsų norus. Visuomet klausiu jaunųjų jų pomėgių ir mėgstamų vietų, nes taip vestuvinė fotosesija tampa dar labiau personalizuota ir smagesnė.

Žemiau galite peržiūrėti beveik 50 atrinktų nuotraukų iš mano fotografuotų vestuvių pačioje Klaipėdoje, žinoma prie jūros, Olando kepurėje, miškuose prie jūros, pakeliui link Palangos ir keliose kitose vietose. Fotografas vestuvėms Klaipėdoje gali atsidurti greitai ir patogiai 😊

Tad rinkdamiesi fotografą savo vestuvėms neapsiribokite jo gyvenamąja vieta, o daugiau dėmesio skirkite jo darbų pavyzdžiams bei stiliui. Labai svarbu, kad vestuvių nuotraukų nuotaika ir išvaizda tiktų jums, nes tik tokiu atveju galima tikėtis, jog ir jūsų vestuvių nuotraukos bus panašiai smagios.