Fotografas vestuvėms Kaune

Kaune yra gausybė gražių vietų, kuriose galima lankytis ir fotografuotis savo vestuvių dieną. O ir tos vietos gali būti nebūtinai standartinės ir tos pačios, kuriomis vaikštote kiekvieną mielą dieną. Svarbu rasti tinkamą balansą tarp gamtos ir miesto, tarp medžių ir senamiesčio namų, tarp blizgančios ir nuostabiais kosminiais langais šviečiančios Vienybės aikštės ir senos geros Laivės alėjos. Tikiu, jog patyręs ir nuolat ieškantis įdomesnių lokacijų fotografas netgi tolimesniuose tarybiniuose rajonuose gali atrasti įdomios architektūros ar niekam nematytų užkampių, kurie puikiai tinka vestuvinėms fotosesijoms. Ir nebūtinai tas fotografas turi būti gimęs ir užaugęs Kaune, juk atrasti miestą ir jo gražias, ir ne tik, vietas galima ir dažniau lankantis ar fotografuojant keliasdešimt vestuvių šiame mieste. Turbūt jau supratote, jog šneku ne apie kažkokį kitą vestuvių fotografą iš Kauno, o apie save 🙂

Žemiau galite peržiūrėti beveik 200 atrinktų nuotraukų iš mano fotografuotų vestuvių pačiame Kaune, jo apylinkėse, Raudondvaryje, Dubravos rezervacinėje apyrubėje – ten smagus tas takas per pelkę – ir kitose vietose. Fotografas vestuvėms Kaune gali atsidurti greitai ir neskausmingai 🙂 Ir gan dažnai!

Tad rinkdamiesi fotografą savo vestuvėms neapsiribokite jo gyvenamąja vieta, o daugiau dėmesio skirkite darbų pavyzdžiams bei fotografavimo stiliui. Labai svarbu, kad vestuvių nuotraukų nuotaika ir kokybė tiktų jums asmeniškai, nes tik tokiu atveju galima tikėtis, jog ir jūsų vestuvių nuotraukos bus panašiai smagios.