X

- Vestuvių fotografavimas nuo pasiruošimo iki pokylio pradžios neskaičiuojant valandų (+ nuotraukos su dronu)
- Specialiai Jums sugalvotos idėjos kur ir kaip fotografuotis
- Atsakymai į visus rūpimus klausimus iki vestuvių, kad ir kasdien
- USB raktas su visomis retušuotomis nuotraukomis (300-400 vnt) + web galerija
- Fotofilmas su muzika iš atrinktų nuotraukų

Kaina: 1000 Eur

Dėl trumpesnio fotografavimo laiko prašau parašykite man emailą ir rasime bendrų sąlyčio taškų.

Papildomai galite užsakyti šiuos džiaugsmus:

- Priešvestuvinė fotosesija + fotofilmas su muzika iš nuotraukų (pavyzdžiai) - 150 Eur
- Fotoknyga (33x28 cm, kietu viršeliu, iki 100 puslapių) - 200 Eur
- Pokylio fotografavimas - 60 Eur/val
- Foto studija šventės vietoje: fonas, studijinis apšvietimas ir linksma fotosesija su svečiais - 300 Eur (užsakius - fotografavimas iki 24h nemokamai)

- Trumpas filmukas iš tos dienos nuotraukų, kurį galima parodyti svečiams jau vakarinės šventės metu - 100 Eur
- Papildomos fotoknygos tėvams/liudininkams - 150 Eur/vnt

Iš ko susideda vestuvių fotografo kaina? Tai klausimas, kurį sau tyliai (ar garsiai) užduoda bene kiekviena jaunųjų pora. Vestuvių fotografų kainos gali skirtis drastiškai, o išskirtiniais atvejais siekti net 10 000€ už šventę. Renkantis fotografą savo vestuvėms (nepriklausomai ar renkatės mane ar kažką kitą) rekomenduočiau atkreipti dėmesį į šiuos dalykus:

1. Fotografo patirtis

Mažiau patyrę fotografai žinoma bus pigesni, tačiau atsiranda rizika, kad patirties stoka sąlygos didesnį klaidų skaičių, o vestuvių juk antrą kartą dėl nuotraukų nedarysite. Nors būtų gan originalu :) Kuo vestuvių fotografas turi daugiau patirties, tuo mažiau šansų, kad fotografuojant iškils netikėtumų ar po vestuvių būsite nepilnai patenkinti nuotraukomis. Aš, kaip vestuvių fotografas, esu fotografavęs daugiau nei 230 vestuvių (per 10 metų) ir mėgaujuosi šiuo darbu kiekvieną kartą.

2. Fotografo kaina

Kartais širdis gali norėti pačio geriausio fotografo, tačiau banko sąskaita tam nepritaria. Fotografų kainos gali svyruoti nuo 300€ už fotografo karjerą pradedantį studentą iki 5 ar net 10 000€ už žinomą žvaigždžių fotografą. Nors šioje srityje nebūtinai galioja taisyklė "gauni tai už ką moki", tačiau labai atsargiai žiūrėčiau į įtartinai pigius variantus. Nerekomenduočiau niekam patirti jausmo, kai dėl kelių šimtų sutaupytų eurų prarasite įsimintiniausios gyvenimo dienos nuotraukas. Žinoma, taip pat nerekomenduoju išleisti viso povestuvinės kelionės biudžeto vestuvių nuotraukoms. Tačiau visgi svarbiausias elementas renkantis vestuvių fotografą yra trečias.

3. AR JUMS PATINKA ŠIS FOTOGRAFAS?

Tai yra svarbiausias klausimas. Jokia suma nepadės jums gauti geresnių nuotraukų jeigu jums tiesiog nepatinka tas vestuvių fotografas. Rinkdamiesi kas fotografuos Jūsų vestuves atidžiai peržiūrėkite fotografo darbų portfolio. Ar gražu? Ar miela? Ar patinka šio fotografo stilius? Paskambinkite, pakalbėkite, jei neesate visiškai tikri - susitikite. Jeigu susibendraujate ir matote, kad vestuvių dieną su šiuo fotografu jausitės ramiai - rezervuokite kuo greičiau!

Papildoma informacija

Vestuvių sezono datos yra užsakomos gerokai iš anksto, tad pats geriausias laikas parašyti man dėl savo datos yra dabar - MANO KONTAKTAI >>

- Pasirašome sutartį, jog aiškiai apibrėžtume kiekvienos šalies atsakomybes ir pareigas.
- Sutarties pasirašymo metu prašau 30% avanso.
- Visuomet pasiūlau idėjas kaip, kur ir kodėl fotografuotis, jog būtų smagu ir gautųsi tikrai įdomios nuotraukas. Jums telieka išsirinkti iš pasiūlytų idėjų.
- Jeigu vestuvės vyksta ne Vilniuje prašau padengti kelionės išlaidas. Mano mašina gan taupi :)

Jei norite pasiteirauti dėl trumpesnio vestuvių fotografavimo laiko arba vestuves planuojate ne penktadienį/šeštadienį rašykite man el. paštu ir sutarsime dėl konkrečių sąlygų.

Žmonės kalba, kad vestuvės ir krikštynos labai susiję :) Krikštynų fotografavimo įkainiai štai čia >>

Susisiek su manim