"Adas – ne tik puikus fotografas, bet ir nuostabus žmogus. Jums svarbią diena jis taps Jūsų draugu. Su juo jums nereiks atdirbinėti, tiesiog puikiai praleisite laiką"

Sveiki, mano vardas Adas, man 34, esu iš Vilniaus. Vestuves fotografuoju virš dešimt metų, teko sudalyvauti jau daugiau nei 200. Per tiek laiko esu patyręs gausybę smagių akimirkų. Ir įgyjęs daug neįkainojamos patirties. Juk vestuvių fotografavimas nėra tik mygtuko spaudymas ir žinojimas per kurias duris jaunieji išeis iš bažnyčios.

Žmonės sako, jog mano nuotraukos ne tokios kaip kitų. Taip, man patinka sugalvoti konkrečias idėjas konkretiems žmonėms. Dažnai dauguma idėjų būna linksmos ir nestandartinės, taip galiu būti tikras, kad tai bus unikali fotosesija, po kurios bus ne tik gausybė gražių nuotraukų, bet ir gerai praleistas laikas. Juk fotografuotis yra ne darbas, o malonus užsiėmimas. Kai tinkamai pasiruoši :) O ruošiuosi aš tikrai atsakingai - čia galite perskaityti >> ką galvoja žmonės, kurie patikėjo man nufotografuoti jų vestuves.

Tad jei mūsų požiūriai sutampa mielai lauksiu jūsų laiško ar skambučio. Vasaros datos įprastai būna užsakomos gerokai iš anksčiau, tad brūkštelkit man laišką jau dabar >>.

Be komercinės fotografijos dar mėgstu fotografuoti savo malonumui ir rengti parodas. Čia galite peržvelgti mano kelių metų ekspozicijas >>

O čia keli kadrai kaip aš atrodau iš šalies, kai dalyvauju vestuvėse:

PARAŠYK MAN